Сесія Лебединської міської ради: знову з несподіванками

Лебединська міська сесія

Ще зовсім недавно «Життя Лебединщини», та ще ті, хто буває причетним до проведення сесій міської чи районної рад, дивувалися тому, як проходила чергова 26 сесія районної ради. І ось про нові несподівані повороти, які відбулися на останній сесії міської ради, наш сьогоднішній матеріал. До речі, це пленарне засідання було позачерговим, і депутатів в авральному порядку сповіщали про дату засідання.

Якщо говорити прямо, то розпочалася 49 сесія з протесту в.о. головного редактора міськрайонного радіомовлення «Світанок» Наталії Панченко, яка привселюдно оголосила про голодування в приймальній Лебединського міського голови Олександра Бакликова. Причиною такого несодіваного та непередбачуваного кроку стало те, що міська рада не винесла на розгляд сесії питання виділення додаткових коштів у сумі 16 тисяч 588 гривень за ліцензію на право транслювати лебединські новини в FM-діапазоні.

Далі «сюрпризи» лише продовжилися, адже наступним і, без сумніву, несподіваним гостем засідання став голова обласної державної адміністрації Микола Клочко. Чесно кажучи, ніхто не чекав візиту обласного посадовця, адже на сесії Лебединської міської ради сьомого скликання він побував уперше з початку своєї каденції, що триває з 17 січня 2015 року.

Зі змінами в програмі економічного та соціального розвитку міста всіх присутніх ознайомила перший заступник міського голови Ольга Зікєєва. Варто зазначити, що обласний бюджет виділяє місту 5 млн. грн., але просить дати 2 млн. 300 тис. грн. на співфінансування послуг із поточного дрібного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-19-09 Суми-Лебедин у межах Лебединського району.

Яким же був подив міських обранців, коли їм знову запропонували проголосувати за присвоєння звання Почесного громадянина м. Лебедина Івану Каргелю. «ЖЛ» уже повідомляла, що на минулій сесії депутати не прийняли цього рішення і ось тепер, уже вдруге, релігійна громада євангельських християн-баптистів знову звернулася до депутатів із проханням все ж таки підтримати доленосне для них рішення. До умовлянь народних обранців навіть приєднався міський голова, який зачитав біографію Каргеля і запевнив, що прийняття цього питання є важливим для міста. І, знаєте, вмовляння подіяли, адже декілька депутатів змінили своє попереднє рішення, тож відтепер Іван Каргель носить це почесне звання.

Напевно, більшість депутатів вважали, що несподіванки на цьому закінчаться, але глибоко помилилися. Наприкінці сесії до зали намагалися зайти декілька молодиків. Але набралися сміливості лише двоє, які назвалися Максимом та Богданом. Юнаки прийшли з претензіями до міського голови та депутатів. На їхню думку, міська влада не займається розвитком Лебедина, не намагається залучати інвестиції і нічого не робить для того, щоб молодь залишалася тут, а не виїжджала аби-куди. Декілька хвилин вони сперечалися з головуючим та депутатами, а коли залишали приміщення, навіть не захотіли подати руку Олександру Бакликову, який першим це зробив.

Саме з такими перипетіями сповнене несподіванок пленарне засідання позачергової сесії міської ради і підійшло до свого завершення.

До речі, наступна сесія міської ради скликається 30 травня на 10:00. Серед інших питань депутати заслухають інформацію про діяльність Лебединського відділення поліції щодо охорони громадського порядку на території міської ради. Цього ж дня пройде і сесія районної ради.