Розпочали, не закінчивши

Як не прикро констатувати, але COVID-19 вносить свої негативні корективи у життя нашої планети. Це стосується майже всього. У в тому числі й спорту взагалі і футболу зокрема.

Раніше ми повідомляли, що на стадіоні «Авангард» лише 26 вересня був проведений перший офіційний футбольний матч цього сезону. Тоді як лебединська спільнота ніяк не може дати нове життя головній футбольній команді «Лебединець», її майбутня зміна – юнацька збірна нашого міста, 13-14-річні хлопчаки, розпочала свої виступи у першості області Дитячо-юнацької футбольної ліги серед команд І ліги.

Протягом двох місяців нашій команді вдалося провести чотири із шести запланованих поєдинків. Після двох стартових поразок від Білопілля (0:3) на виїзді та від Недригайлова (0:1) удома, лебединці почали нарешті здобувати очки. Спочатку на виїзді вдалося зіграти внічию 1:1 із роменськими однолітками, а далі послідувала домашня перемога над Краснопіллям з рахунком 3:1. У підсумку юнакам нашого міста вдалося забити 4 м’ячі (Дмитро Романенко – 2, Єгор Чхайло, Кирило Пономарьов) та пропустити у свої ворота 6 голів.

За результатами 4 матчів, наші юнаки ділять ІІІ місце із однолітками Охтирки та Сумського району. На жаль, нашій команді так і не вдалося провести два заплановані поєдинки. Честь Лебедина в змаганнях ДЮФЛ захищали Вадим Красножон, Дамир Летяга, Назар Данілов, Євген Берест, Артем Маслюк, Артур Іщенко, Максим Пушкар, Іван Савеко, Влад Логвиненко, Денис Дементієнко, Дмитро Конєв, Єгор Чхайло, Андрій Дєнєжніков, Віталій Анцифоров, Дмитро Романенко, Кирило Пономарьов та капітан команди Денис Колєсніков. Тренують команду Юрій Савеко та Олександр Корж.

Сподіваємося, що наша юнацька збірна продовжить свої виступи у змаганнях уже в наступному році.