Розпочалася реєстрація для участі у пробному ЗНО

5 січня в Україні розпочалась реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Пробне ЗНО допомагає ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Учасники пробного ЗНО отримують результат, що дає змогу проаналізувати свої досягнення у навчанні, та за необхідності усунути недоліки.

Цьогоріч кожен учасник може вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Їх у переліку доступних 12 – українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови.

Водночас учасники зможуть додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома та внести свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Участь у пробному ЗНО платна. Як зазначається на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості знань, до обслуговування якого віднесена Лебединщина, вартість складання пробного тесту для лебединських учнів складає 195 грн.

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. Для цього необхідно заповнити онлайн форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО, видрукувати квитанцію та оплатити послугу з проведення пробного ЗНО.

Тестування з усіх навчальних предметів відбудуться 10 квітня 2021 року. А результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, оприлюднять на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року. 

Зверніть увагу, реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Також результати пробного ЗНО не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовується для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.