Про що говоритимуть районні депутати?

засідання сесії Лебединської районної ради

У четвер, 23 липня, у залі засідань районної ради скликається чергова тридцять п’ята сесія Лебединської районної ради сьомого скликання. На розгляд районних депутатів виноситься одинадцять проєктів рішень, що стосуються життєдіяльності району.

Вони розглянуть хід виконання декількох районних програм, зокрема програми вуличного освітлення населених пунктів, програми «Освіта Лебединщини», програми розвитку малого та середнього підприємництва. Депутати районної ради повинні прийняти «Програму поводження з забороненими і непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин у Лебединському районі на 2020 рік», а також внесуть зміни до «Районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки».

Районні обранці погодять проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Пристайлове та нададуть дозвіл відділу культури молоді та спорту районної державної адміністрації  продовжити термін дії договору оренди танцювального майданчика, розташованого за адресою: м.Лебедин, вул.Героїв Майдану, 12Д, міській раді терміном на 2 роки 11 місяців 29 днів. А ще приймуть рішення про реорганізацію Гудимівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ у Гудимівський НВК: ЗОШ І ступеня – ДНЗ Лебединської районної ради Сумської області.

Крім цього, депутати мають затвердити перелік майна (об’єктів нерухомості) спільної власності територіальних громад сіл Лебединського району, управління яким відповідно до Конституції здійснює районна рада та яке передане у користування установам, організаціям, та закладам районного підпорядкування. Перед присутніми звітуватиме про свою роботу головний лікар КНП «Лебединська центральна районна лікарня ім. лікаря К.О.Зільберника» Владислав Шепіль.