Про що говоритимуть лебединські депутати?

Лебединська міська сесія

Поступово підходить до свого завершення каденція Лебединської міської ради сьомого скликання. За час, що залишився до жовтневих виборів, депутати зможуть зібратися ще два, чи, можливо, три рази. Варто відзначити, що за майже 5 років роботи ради всі пленарні засідання чергових та позачергових сесій відбулися, і це, безперечно, дуже позитивний момент.

Наразі до розгляду депутатів підготовлено більше двадцяти питань порядку денного, серед яких чимало фінансових та земельних. Їх проєкти оприлюднені на сайті міської ради.

Так, вноситимуться зміни до міського бюджету на 2020 рік та до програми економічного і соціального розвитку міста Лебедина. 49 тисяч гривень планують спрямувати на озелення території Лебединської міської ради, а 39 тисяч гривень – на облаштування контейнерних майданчиків. Депутати мають затвердити кошторис видатків міського фонду охорони наколишнього середовища на 2020 рік. Чекає погодження і Регламент роботи управління «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради». Має бути заслухано звіт про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Роменської місцевої прокуратури на території Лебединської міської ради за перше півріччя 2020 року.

Серпень-вересень – якраз той час, коли починають звітувати постійні депутатські комісії. Так, на цій сесії буде заслухано річний звіт одразу двох комісій: з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування населення, охорони навколишнього середовища, і з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, регулювання земельних відносин.

Як і на кожній сесії, планують розглянути ряд земельних питань. У момент підготовки цього матеріалу на сесію виносилося десять таких проєктів.

Слід зазначити, що це одне із останніх засідань, яке відбуватиметься у такому, звичному всім, форматі, адже незабаром усіх нас чекають об’єднання в Лебединську територіальну громаду та місцеві вибори.