Позачергова сесія міської ради: кошти на лікування діабету й збільшення чисельності посад

сесія Лебединської міськради

Найближчої п’ятниці, 12 березня, скликається позачергова сьома сесія Лебединської міської ради, – повідомляє офіційний сайт міськради.

Розпочнеться засідання о 10:00 у приміщенні ради за адресою: вулиця Сумська, 12. Наразі вже оприлюднені проєкти рішення, які запропонують до розгляду депутатам.

Зокрема, представники громади обговорюватимуть внесення змін Програми економічного і соціального розвитку Лебединської міської територіальної громади на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки. Автори документу пропонують включити додатково до фінансування заходів з лікування хворих на цукровий і нецукровий діабет 927,80 тисяч гривень коштом обласного бюджету.

Також депутатам запропонують перейменувати окремі заклади, які раніше мали районне підпорядкування і відповідні позначки у назві. У разі підтримки депутатами цих проєктів рішень у громаді функціонуватимуть Центральна міська бібліотека та Лебединський міський краєзнавчий музей.

Кілька сесійних питань стосуватиметься зміни структури виконавчих органів.

Йдеться, зокрема, про утворення Управління культури, туризму та інформаційної політики й Управління освіти, молоді та спорту.

Водночас депутатам запропонують затвердити документ, який визначатиме структуру та загальну чисельність виконавчих органів міської ради.

Серед інших змін варто відзначити уведення 22 посад діловодів, які, вочевидь, працюватимуть разом зі старостами у старостинських округах.

Додаткові посади пропонується також увести у загальному відділі – замість 8 посад 12, відділі організаційної та кадрової роботи – замість 3 посад 4, службі у справах дітей – замість 3 посад 4, відділ мобілізаційної, оборонної роботи та з питань надзвичайних ситуацій – замість 1 посади 2, управлінні економічного розвитку і торгівлі – замість 6 посад 7, центрі надання адміністративних послуг – замість 12 посад 13.

У новостворених Управлінні культури, туризму та інформаційної політики та Управлінні освіти, молоді та спорту пропонується затвердити чисельність відповідно 11 та 10 посад. Наразі структура відділу культури і туризму налічує 3 посади, відділу освіти та молоді й спорту – 7.

Планується збільшить кількості посад і в управлінні житлово-комунального господарства – з 10 до 14.

У разі підтримки депутатами запропонованих проєктів рішень, загальна чисельність виконавчих органів Лебединської міської ради складатиме 190,5 штатних одиниць замість 144,5 затверджених на сьогодні міськрадою 30 грудня 2020 року.