Порушників чекає покарання

лебединські поліцейські складають протоколи

Працівники поліції сьогодні суворо стежать за виконанням громадянами карантинних заходів. Проводять роз’яснювальну роботу щодо загрозливої епідситуації у країні та вказують на порушення елементарних правил безпеки життя та здоров’я в сьогоднішніх умовах. Та час попереджень та профілактичних заходів поступово спливає, тому за невиконання та недотримання карантинних заходів поліцейські вживають адміністративні стягнення щодо порушників.

За інформацією Лебединського ВП Сумського РВП ГУНП в Сумській області, протягом періоду із 1 липня станом на 4 серпня працівниками поліції було складено 19 адміністративних протоколів, із яких 7 – у Лебедині та 12 – у районі.

Увага, перш за все, акцентується на заходах безпеки громадян, дотриманні маскового режиму у громадських місцях, наявності документів, що посвідчують особу. Зокрема, адмінпротоколи складені на 3 перевізників, які не дотримувалися карантинних заходів у салонах свого транспорту. Під адмінзаходи потрапили 6 фізичних осіб – підприємців, які не забезпечили умови захисту у своїх закладах торгівлі. Стягнення отримали й 9 продавців та громадян, які не дотримувалися маскового режиму у приміщенні магазину, що вважається громадським місцем. Адмінпротокол складений і на громадянина, який порушив режим самоізоляції у Лебедині.

За матеріалами Лебединського ВП Олена БОНДАРЄВА