ЛЕБЕДИНЩИНА. Платіть тільки на нові рахунки

Із 2 травня вступили у дію нові рахунки для сплати коштів єдиного соціального внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів Державної фіскальної служби.

Раніше казначейська служба повідомляла, що граничний термін використання «старих» рахунків із ЄСВ сплив 1 травня. Із 2 травня кошти, які сплачуватимуться на ці рахунки, не зараховуватимуться, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Зокрема, підприємства та установи Лебединського району мають сплачувати єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми заробітної плати, винагороди за договорами цівільно-правового характеру, допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги у  зв’язку з вагітністю і пологами на рахунок 37198201001808; міста, відповідно, – 37193201001825. Також змінені рахунки для сплати добровільної участі та ЄСВ фізичними особами-підприємцями.

У свою чергу, фіскальна служба теж неодноразово оголошувала про зміну рахунків для сплати ЄСВ та попереджала, що плутанина з рахунками не вважатиметься поважною причиною для несплати внеску, і до «неуважних» можуть бути застосовані санкції, як до неплатників.