Перший рекорд лебединського футболу

Поступово набирає обертів Відкритий чемпіонат Лебединщини з міні-футболу. 11 липня були зіграні заплановані поєдинки ІІ туру, які цього разу пройшли у Малому Висторопі та Михайлівці.

Варто зазначити, що у другий ігровий день футболісти граючих команд долучилися до встановлення першого рекорду. За підсумками 4 матчів, м’яч аж 33 рази опинявся у воротах суперників, хоча у першому турі загалом було забито 24 м’ячі.

Абсолютно ніяких шансів не залишив гравцям Підопригорів лебединський «Торнадо», який вщент «розніс» суперників із рахунком 9:0. До речі, це теж рекордний рахунок, який до цього часу ще не зустрічався.

Дещо рівна боротьба спостерігалася у матчі «Фаворит» (М.Вистороп) – «Першотравневе». Останні, за підсумками І тайму, мінімально (3:2) перегравали своїх опонентів, але, додавши «вогню» у другій половині зустрічі, врешті відсвяткували перемогу – 7:2.

Без переможців та переможених закінчився матч ТДВ «Племзавод «Михайлівка» – «Грім» (Лебедин) – 3:3, хоча за підсумками І тайму «грімівці» вели в рахунку 2:0. Безкомпромісна боротьба точилася в першій половині зустрічі між Пристайловим та Межирічем, яка принесла нічию 2:2. Але більш досвідчені межирічани переломили хід поєдинку і заслужено перемогли 6:3.

За підсумками двох турів лише дві команди «Торнадо» і «Межиріч» ідуть без втрат, решта ж команд уже встигла позбутися турнірних очок.

На закінчення повідомимо, що всі організаційні та фінансові витрати із проведення чемпіонату Лебединщини з міні-футболу взяв на себе відділ культури, молоді та спорту райдержадміністрації.