Перевірки, протоколи, приписи – як лебединці дотримуються карантинних обмежень

Спеціалісти Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби продовжують моніторинг дотримання протиепідемічних та санітарно-гігієнічних вимог в умовах карантину.
З 27 листопада до 3 грудня перевірено діяльність 20 суб’єктів господарювання. Обстежено 5 ФОПів, які здійснюють торгівлю харчовими продуктами та 12 – не харчовими продуктами.
Також перевірками охоплені 3 заклади громадського харчування.
Про це «ЖЛ» повідомила заступник начальника відомства – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Ірина Убийвовк.

Читайте також: Лебединці визначалися яким має бути центр міста

У ході перевірок виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму у 10 суб’єктів господарювання: у 3 ФОПів, пов’язаних із харчовими продуктами, 6 ФОПів – із промисловими товарами, 1 закладі громадського харчування. За результатами надано 10 приписів з усунення виявлених порушень.
За порушення статті 42 КУпАП (порушення санітарних норм – ред.) складено 2 протоколи.

– На жаль, порушники не усвідомлюють серйозності вказаних недоліків і не надають їх вирішенню особливого значення. Протокол чи припис можна отримати ще раз чи двічі, а втрачене здоров’я не повернеш, – наголошує Ірина Убийвовк.

Триває щоденний моніторинг діяльності агропродовольчого ринку в умовах карантинних обмежень. Під час обстежень фахівцями управління проводиться постійна роз’яснювальна робота з керівниками, працівниками та відвідувачами об’єктів з питань дотримання протиепідемічних заходів щодо запобігання захворюванню на СOVID-19.
За матеріалами управління Олена БОНДАРЄВА