Переможний початок

Сьогодні, 9 грудня, наша головна футзальна команда «Автомобіліст» проведе матч ІІ туру Зимового чемпіонату міста Суми з футзалу серед команд І ліги групи «Б» проти маловідомої команди із досить незвичною назвою «Вальхала». Початок зустрічі запланований на 20:30. Побажаємо лебединцям перемоги і проаналізуємо, як вони провели свій дебютний матч.

У першому турі, який відбувся ще 27 листопада, лебединці  зустрічалися з командою «Олімпік», і це було четверте протистояння старих знайомих. До цього автомобілісти кожного разу були сильнішими, перемігши із загальним рахунком 18:6.

«Автомобіліст» одразу взяв ініціативу у свої руки і на 10 хвилині І тайму перший гол команди забив Кирило Артеменко. Вже за 5 хвилин перевагу лебединців подвоїв Віталій Маковський, а ще через 3 хвилини Микола Убираєв зробив рахунок 3:0. А ось четвертий м’яч «Олімпік» отримав від свого гравця. Удар нашого Дмитра Стародубця був такої сили, що захисник не встиг відреагувати на нього і зрикошетив у власні ворота. Здавалося, що «автомобілістам» сподобалося забивати голи. На 25-ій хвилині свій черговий гол забив Віталій Маковський, а довершив розгром новачок команди Дмитро Стародубець. Суперникам же лише двічі вдалося підсолодити гірку пілюлю. Матч закінчився з рахунком 6:2.

Варто відзначити появу у нашій команді двох перспективних лебединських  новачків Дмитра Кураса та Вадима Пустогвара, яким вдалося зіграти за свою нову команду. Дуже приємно, що «Автомобіліст» звертає увагу на перспективних земляків.

 В цьому сезоні поєдинки зимової першості проходитимуть у Легкоатлетичному манежі Академії банківської справи – Палаці студентського спорту, як його ще називають. На жаль, поки що всі матчі футзального чемпіонату відбуватимуться без присутності глядачів.