Перемогу в подарунок

Сьогодні, 19 травня, наша головна лебединська футзальна команда «Автомобіліст» проведе півфінальний поєдинок зимового чемпіонату міста Суми з футзалу серед команд І ліги.

Сподіваємося і віримо, що досвідченість сьогоднішнього нашого суперника – команди «Олімпік» – не стане перепоною на шляху лебединців до завоювання звання абсолютного чемпіона міста Суми з футзалу серед команд І ліги.

Раніше «Автомобіліст» неодноразово зустрічався з цією командою і має перевагу в особистих зустрічах. Так, ми святкували перемоги 22 грудня 2018 року (7:4), 9 березня 2019 року (6:1), 28 грудня 2019 року (5:1) та 27 листопада 2020 року (6:2). Єдиної поразки від “Олімпіку” (0:2) лебединці зазнали 31 січня цього року.

Нашим футзалістам треба тільки перемагати. По-перше, щоб нарешті дістатися до фіналу, по-друге, аби зробити подарунок своєму молодому тренеру. Саме сьогодні, 19 травня, головний тренер «Автомобіліста» Тарас Івченко святкує свій 29-ий день народження. Як повідомив «ЖЛ» керманич лебединців, найкращим подарунком для нього буде перемога своєї команди.

Хлопці, не підведіть свого наставника та тисячі вболівальників, які вірять у вас. Поєдинок «Автомобіліст» – «Олімпік» розпочнеться о 20:00 у спортивному комплексі СДПУ імені А.С.Макаренка.

Бажаємо нашій головній футзальній команді перемоги!