Паросток майбутнього

Саме під такою назвою перед адміністративною будівлею ДП «Лебединський лісгосп» відбулися урочистості, присвячені передачі обласної естафети «Позашкілля Сумщини – 49+».

Захід розпочався імпровізованим дійством, під час якого всі присутні стали свідками екстреного випуску новин телеканалу «Позашкілля ТВ». Ведуча новин Інна Голуб та оператор Сергій Гладишев повідомили про надзвичайну новину на Лебединщині. У цьому році обласним центром позашкільної освіти  та роботи з талановитою молоддю в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» започатковано естафету «Позашкілля Сумщини – 49+», яка цілеспрямовано крокує нашим регіоном, залучаючи активну молодь до змістовного спілкування.

Присутні на заході голова райдерж­адміністрації Віктор Химич та голова районної ради Василь Калита привітали учасників заходу, побажали лебединській учнівській та студентській молоді успіхів у навчанні та подякували за активну участь у розбудові держави.

Нині Україною проходить акція «Майбутнє лісу в твоїх руках», тому активними учасниками передачі естафети стали не тільки учні загальноосвітніх шкіл району, а й члени учнівських лісництв «Лісовичок» та студенти ВПУ лісового господарства. За активну участь у збереженні та поповненні зелених насаджень юним лісівникам подякував директор ДП «Лебединський лісгосп» Іван Гурін та пообіцяв всебічну підтримку шкільному  руху учнівських лісництв.

Лебединці урочисто передали атрибути естафети гостям із Липової Долини. В передачі естафети взяли участь директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова, директор обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Лариса Тихенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Дудченко, директор районного будинку дитячої та юнацької творчості Надія Островерх.

На огляд усіх бажаючих була представлена виставка творів народних ремесел –  юних майстрів і майстринь відділу декоративно-ужиткового мистецтва РБДЮТ. А веселий і чудовий настрій учасникам урочистостей створювали вихованці хореографічного колективу «Шарм» (керівник Юлія Трикоз), агітбригада Будильського НВК «Паросток» (керівник Тетяна Мелехеда), учасники вокального ансамблю «Співограй» (керівник Наталія Суховій) та переможець обласного конкурсу «Співоча веселка-2019» Анна Березова.

Та головним дійством цього урочистого дня стала праця у лісовому масиві, де юні лісівники посадили молоді саджанці сосни звичайної. Інструктором правил посадки молодняка став головний лісничий ДП «Лебединське лісове господарство» Анатолій Москаленко.

Цікава та змістовна участь у передачі естафети закінчилася святковим еко-пікніком на свіжому повітрі, в лісі, де діти смакували польовою кашею та цілющим березовим соком.