Остання дуель лебединського “Автомобіліста”

Сьогодні, 26 серпня, наша головна футзальна команда «Автомобіліст» проведе останній поєдинок Літнього чемпіонату міста Суми з футзалу серед команд вищої ліги. Змагатися у останньому матчі нашим футболістам доведеться із командою «Сумиобленерго». До цього часу невідомий для нас суперник, нині складає компанію лебединцям у цьогорічних змаганнях “вишки” сумського футзалу. Обидві команди є беззаперечними аутсайдерами першості, і до цього часу так і не змогли перемогти котрогось із своїх опонентів по турніру.

Однак наші суперники спромоглися у двох зустрічах зіграти внічию. «Автомобіліст» всі свої матчі програв, проте може похвалитися, що загалом пропустив у свої ворота менше м’ячів, ніж енергетики.

Результат сьогоднішньої дуелі зрештою дасть відповідь, хто із опонентів нарешті святкуватиме першу перемогу в нинішніх змаганнях.

Побажаймо нашим “автомобілістам” стати переможцями цього протистояння, закінчивши перший для команди літній чемпіонат на мажорній ноті. Перемога для лебединців буде так званим показником престижу змагань, у яких беруть участь лише команди з обласного центру. Початок гри запланований на 18:30 на одному з тренувальних майданчиків футбольного центру «Барса», на жаль вхід на матчі вболівальників заборонений.