Оприлюднено нові бланки заяви і декларації для призначення субсидії

Міністерство соціальної політики нарешті затвердило та зареєструвало у Мін’юсті документи на реалізацію змін у Програмі житлових субсидій. Про оце повідомляє офіційний сайт Лебединської міської ради.

Зокрема, стали доступними до завантаження та самостійного друку бланки оновленої заяви та декларації.

Нагадуємо, за умови подання документів протягом травня-вересня 2021 року, субсидія призначатиметься із травня 2021 року.

Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:

►жителям сільської місцевості – через уповноважених осіб територіальних громад (старости);

►безпосередньо до управління праці та соціального захисту виконкому Лебединської міської ради на адресу: м.Лебедин, вул.Леоніда Батютенка, 55;

►заповнені бланки можна надіслати поштою на адресу управління праці та соціального захисту виконкому Лебединської міської ради;

►через електронний сервіс, який розміщено на офіційному вебсайт
Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua.

Бланки Заяви та Декларації можна роздрукувати з офіційного веб-сайту Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua/news/16214.html з метою їх надання в паперовій формі особисто або надсилання поштою до управління праці та соціального захисту виконкому Лебединської міської ради.

Також завантажити бланки заяви та Декларації можна із сайту “ЖЛ” за цими посиланнями:

Для упорядкування черговості подання пакету документів для призначення субсидії прийом громадян здійснюватиметься за графіком. Записатися на прийом можна безпосередньо в управлінні або за телефоном: (05445) 3-87-91.