Оперативний черговий слухає

Із 15 по 21 квітня до Лебединського відділення поліції надійшло 135 заяв та повідомлень, із яких 13 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Три звернення внесено в ЄРДР по факту смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті виявлено не було.

• 16 КВІТНЯ близько 21:00 невстановлена особа, розбивши вікно, проникла до будинку в Лебедині, нанесла тілесні ушкодження 90-річній власниці господарства та заволоділа грошима. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.187 КК України. Встановлюються свідки та очевидці злочину. Досудове розслідування триває.

Із 11:00 до 14:30 16 КВІТНЯ 56-річний чоловік, перебуваючи на подвір’ї господарства в Лебедині, викрав із гаражного приміщення наковальні з нержавіючого металу вагою близько 10 кг. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України. Вирішується питання про пред’явлення злочинцю підозри у вчиненні вказаного злочину.

• 16 КВІТНЯ раніше судима за вчинення майнових злочинів 36-річна жінка скоїла крадіжку мобільного телефона з будинку у Лебедині. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.185 КК України. Вирішується питання про пред’явлення крадійці підозри у вчиненні вказаного злочину.

У період із 19:00 17 КВІТНЯ до 11:00 18 КВІТНЯ невстановлена особа, зірвавши навісний замок, проникла до сараю в одному із господарств міста та викрала велосипед «Titan Bike-140». Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України. Проводяться заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до вказаного злочину. Досудове розслідування триває.

• 18 КВІТНЯ близько 07:00 в одній із квартир Лебедина в результаті куріння в ліжку, виникла пожежа, під час якої помер 61-річний власник помешкання. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.270 КК України. Досудове розслідування триває.

У період із 13 по 14 КВІТНЯ невідома особа проникла через вікно у приміщення ферми в одному із сіл району та викрала коня. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України. Аналогічний злочин було вчинено із 23:30 18 КВІТНЯ по 03:00 19 КВІТНЯ на фермі в іншому селі Лебединщини. У результаті проведення оперативно-розшукових заходів особу зловмисника, який скоїв вказані злочини, було встановлено та пред’явлено йому повідомлення про підозру. Досудове розслідування триває.

За інформацією Лебединського ВП.