Олександр Бакликов заперечив втрату печаток Лебединської міськради та виконавчого комітету

Відповідне звернення 28 жовтня надійшло до редакції «ЖЛ». У документі Олександр Бакликов звертається до лебединців, представників установ і організацій та ЗМІ щодо недостовірності оприлюдненої сьогодні інформації про втрату печаток керівного органу громади.  Як зазначається у зверненні, інформацію про втрату опубліковано в одній із газет Лебединської громади.

«Сьогодні було опубліковане оголошення у  газеті «Будьмо разом» №43 від 28.10.2021 з наступним змістом: «Втрачені гербові печатки Лебединської міської ради та виконавчого комітету Лебединської міської ради. Всі документи, скріплені даними печатками (з 19 жовтня 2021 року), вважати недійсними. Дійсними є печатки з позначкою «Д» (дублікат).»

Ця інформація НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ. Печатки зберігаються у службовому кабінеті міського голови, не втрачалися і дублікати не виготовлялися. Лебединський міський голова, як єдина головна посадова особа Лебединської міської ради такого оголошення до редакції цієї газети та інших ЗМІ  не надавав і доручення такого іншим особам теж не надавав. Вимагаю від редакції газети «Будьмо разом» спростувати дану НЕДОСТОВІРНУ інформацію.

Матеріали з цього приводу передані до правоохоронних органів.

Лебединський міський голова Олександр БАКЛИКОВ.