Олександр Бакликов скликає чергову сесію Лебединської міської ради

Чергову двадцять першу сесію Лебединської міської ради пропонується скликати наступного вівторка, 30 листопада о 10:00. На розгляд депутатів винесуть зміни до бюджету та програми   економічного і соціального розвитку Лебединської громади.

Також обранці мають розглянути складення повноважень депутатами Ігорем Ячменьовим та Вячеславом Батогом. Зауважимо, частина питань, які розглядатимуться, пропонувалися до вивчення на попередніх зібраннях. Однак після кількох спроб депутати так і не зібралися у сесійній залі.

Що важливо, попри незмінний номер сесії – двадцять перша – нині у назві розпорядження міського голови фігурує означення «чергова», хоча впродовж жовтня двадцять перша сесія скликалася ним як позачергова.

Також примітно, що відповідним розпорядженням про скликання сесії, обов’язки щодо організації підготовки сесії міський голова покладає на секретаря Лебединської міської ради Дмитра Коваленка. Хоча у розпорядженнях про скликання попередніх зібрань забезпечення підготовки проєктів рішень ради та проведення сесії Олександр Бакликов залишав за собою.

Сподіваємося, такі зміни свідчать про довгоочікуваний компроміс у спірних питаннях, що виникли між депутатським корпусом і міським головою кілька місяців тому. Через ці непорозуміння із вересня радою фактично не приймалися рішення щодо життєдіяльності громади.

Створення цього матеріалу профінансоване передплатниками друкованої версії «Життя Лебединщини»