Наші перемоги у «Чистих росах»

Своє рідне слово. Що може бути красивішим за нього, світлішим і милішим? Саме слово виховує патріотизм у нашої молоді, у наших дітлахів. Наша національна поезія, творчість українських поетів-класиків і сучасників викликають мамине тепло і ласку. Український гумор, гостре та дотепне слівце сатирика вчать бути вірними та гідними своєї держави. А звучання рідного слова зі сцени на публіку удосконалює виконавську майстерність справжнього актора.  Тож саме з метою навчити, виховати й дати шанс торкнутися до мистецтва слова відбувся в центрі позашкільної освіти міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «театральне мистецтво» – «Живе слово». Проводився він у сьогоднішніх умовах онлайн.

У ньому взяли участь всі заклади освіти міста. Конкурсанти продемонстрували належний художній рівень виконавської майстерності, сценічну культуру, естетику зовнішнього вигляду, вміння реалізовувати художній задум твору. Звичайно, серед учасників визначилися свої переможці.

У середній віковій категорії у номінації «Українські поети»: Тетяна Бузулюк – (ЦПО – І місце);  Роксолана Лазівська (ЗОШ№1 – ІІ місце); Єлизавета Демченко (ЗОШ№6 – ІІІ місце); Вікторія Даш (ЗОШ№3 – ІІІ місце).

У старшій віковій категорії  у цій же номінації звання призера І місця не здобув ніхто; Вероніка Лутчин (ЗОШ№1 – ІІ місце); Катерина Бурлюк (СШ№7 – ІІ місце); Дар’я Коршок (ЗОШ№6 – ІІІ місце); Аліна Кірєєва (ЗОШ№4 –  ІІІ місце).

У середній віковій категорії у номінації «Гумор і сатира»: Микола Древаль (ЗОШ№5 – І місце); Олександр Червяк (СШ№7 – ІІ місце); Валерія Щербак (ЗОШ№6 – ІІІ місце); Поліна Тересова (ЗОШ№3 – ІІІ місце).

У старшій віковій категорії у цій номінації призове місце виборола Марія Кривоногова (ЗОШ№6 – ІІ місце).

Вітаємо наших читців та бажаємо Тетяні Бузулюк та Миколі Древалю перемоги на обласному рівні.

Анастасія ФЕДІРКО, керівник гуртків Лебединського ЦПО