Наш «Фреш» – Лауреат

Із гордістю хочемо сказати, що, попри нелегкі часи, хореографічний колектив «Фреш» дитячої школи мистецтв імені Б.Р.Гмирі не зупиняється і продовжує свою творчу діяльність та долучається до участі у різноманітних фестивалях і конкурсах. Діти із величезним задоволенням готуються і чекають разом із нами висновків журі та перемог.

Професійність керівника колективу Олени Єршової дає змогу дітям брати участь і перемагати у конкурсах. Власним прикладом вона навчає дітей відповідальності, творчо розвиватися та створювати в колективі атмосферу дружби та взаємоповаги.

«Немає меж досконалості. Треба працювати і працювати над собою», – завжди говорить Олена Тарасівна, працюючи над новим творчими задумками чи ідеями.

Нещодавно «Фреш» став Лауреатом І Міжнародного фестивалю мистецтв «Джерела талантів», який походив у м.Одеса. Почесну нагороду колективу принесла композиція «Дам лиха закаблукам» у номінації «Хореографічне мистецтво». Диплом переможця за підписом директора Павла Очеретяника прикрасить збірку наших надбань. Хочемо, щоб музика, танець і перемоги жили поруч з нами і прикрашали життя наших дітей. Чекаємо високих оцінок журі у наступних конкурсах.

За дорученням батьків та дітей – мама вихованця колективу Анна Березова