Нарешті в Лебедині зіграють у футзал

В суботу та неділю 20 і 21 лютого 2021 року спортивний комплекс Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І.Ситенка стане ареною чергового, традиційного турніру пам’яті великого тренера, педагога та нашого друга Володимира Сергійовича Романенка.

Доля відрядила прожити йому лише 65 років, які він присвятив спорту. Його життєвий шлях тривав з 21 лютого 1947 року по 20 листопада 2012 року.

Вже в дев’ятий раз його друг, колега та соратник Олександр Кримець вшановує його пам’ять організацією та проведенням футзального турніру в якому приймуть участь 8 кращих команд Сумщини.

Протягом двох вихідних днів жителі та гості нашого міста можуть долучитися до участі у цьому цікавому та захоплюючому турнірі.

Завітайте в суботу, 20 лютого 2021 року о 10:00 в спортивний комплекс Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І.Ситенка і ви не пошкодуєте. В суботу ви зможете переглянути матчі попереднього етапу, за підсумками яких визначаться учасники півфіналів.

А вже в неділю 21 лютого з 10-ої години ранку лебединські вболівальники зможуть переглянути два півфінали і фінальний поєдинок, який визначить головного володаря престижного кубку.

Не забувайте взяти із собою захисні маски та дотримуйтеся будь ласка дистанції.

Вже найближчим часом «Життя Лебединщини», як інформаційний спонсор турніру, повідомить пари команд, які зустрінуться у суботу. Слідкуйте за нашими повідомленнями.