Нардеп Микола Задорожній проводив прийом на Лебединщині

Від останніх відвідин народним депутатом України Миколою Задорожнім свого 162 виборчого округу минуло чимало часу. І ось  в останню середу лютого він побував на Лебединщині, щоб  вирішити деякі нагальні питання зі своїми виборцями.

Насамперед він взяв участь у пленарному засіданні чергової шостої сесії Лебединської міської ради. У своїй 10-хвилинній доповіді він детально зупинився на проблемах, що турбують жителів Лебединської територіальної громади. Основним питанням є, звичайно, стан автомобільних доріг і негайний їх капітальний ремонт. Найбільше лебединці занепокоєні якнайшвидшим ремонтом дороги від Будилки до Московського Бобрика та до меж із Полтавською областю. Нардеп пообіцяв, що сприятиме у будівництві нового покриття на цій ділянці дороги. Він підтвердив, що найближчим часом надійдуть державні кошти в сумі 3 мільйони гривень на завершення будівництва дороги по вулиці Першогвардійській. Також зазначив, що у його планах сприяти капітальному ремонту доріг у напрямку Сум та Тростянця. А ще наголосив, що наявність проєктно-кошторисної документації пришвидшить початок невідкладного будівництва.

Микола Задорожній попросив міського голову взяти на особистий контроль вирішення земельного питання в Червленому, адже місцеві жителі можуть залишитися без своїх земельних ділянок. Також нардеп занепокоєний ситуацією, що склалася у Пристайловому із відсутністю тамтешнього старости. Стурбовані пристайлівці шукають допомоги у народного обранця, бо не мають керівника у своєму окрузі і не можуть вирішити ряд життєво важливих питань. Нагадаємо, що призначений на цю посаду ще 9 грудня минулого року Віктор Хрін згодом відмовився від виконання своїх обов’язків і від 29 січня там немає старости. Кандидатура Димитрія Зікєєва, запропонована Олександром Бакликовим, не знайшла підтримки у більшості депутатів міськради.

Після закінчення сесії народний депутат України розпочав особистий прийом громадян. Лебединці в основному зверталися за матеріальною допомогою. Представники клубу «Фенікс» прохали посприяти у придбанні спортивного інвентарю для людей із особливими потребами. Жителів провулка Верстатників турбувало питання благоустрою території поблизу своїх багатоквартирних будинків, а ще вони скаржилися на роботу ЖЕКу, який не завжди відгукується на прохання якісно виконати свої обов’язки. Депутат міської ради Ігор Будник турбувався незадовільною діяльністю сервісного центру, який останнім часом забув дорогу до Лебедина. Мешканці Лебединщини від листопада минулого року не могли вирішити особисті питання з реєстрацією транспортних засобів.

А одна відвідувачка скаржилася на те, що її, хвору на коронавірус, лікували за її власні кошти. Пролікувавшись у листопаді-грудні минулого року вона витратила аж 25 000 гривень. Керівництво міської організації людей з інвалідністю дякувало Миколі Задорожньому за фінансову підтримку членів їхньої організації. А ще поскаржилося, що до деяких колишніх чорнобильців, прикутих до ліжка, міська влада забула дорогу.

Присутній на прийомі першій заступниці міського голови Ользі Зікєєвій народний депутат делегував вирішення деяких питань у межах повноважень міської влади.