На знак вдячності волонтерам-лебединцям військові привезли прапор

Минулої п’ятниці в пам’ятному для всіх лебединців місці відбулася приємна подія, яка нагадала про страшні часи, коли ворожі війська російського агресора вдерлися на територію суверенної та незалежної України. У тяжких умовах доводилося нашим солдатам стримувати навалу окупантів. Тоді першими на допомогу прийшли українські волонтери, які організували збір допомоги нашим військам, нашим землякам на передовій. Одяг, взуття, дрова, продукти харчування або проста питна вода привозилися волонтерами безпосередньо до місць дислокації наших військ. Десятки лебединських волонтерів їхали на Донбас із допомогою нашим захисникам.

Бійцям одного із таких військових формувань – батальйону «Горинь», постійно надавали допомогу наші волонтери. Тоді командиром цього батальйону був наш земляк, лебединець Олександр Цись. Це військове формування пройшло важкі випробування перших днів  війни, і вело бойові дії поблизу Слов’янська, Краматорська, Дебальцевого та Іловайська. Одним із бійців цього батальйону був і наш солдат Богдан Гримайло.

На знак поваги, шани і вдячності всім лебединцям та лебединським волонтерам прапор батальйону «Горинь» прибув до нашого міста. Наш земляк Олександр Марченко, полковник запасу, учасник бойових дій, а нині доцент Національного університету оборони України, виконав приємну місію і передав цю реліквію лебединським волонтерам Олександру Коростілю та Віктору Єфросініну. Від імені керівництва батальйону він щиро подякував лебедицям Олексію Дятленку, Івану Марченку, Олександру Марченку, Євгену Коваленку, Івану Коваленку, Миколі Зеленському, Андрію Кириченку, Анатолію Онайку, Миколі Зимогляду, Володимиру Короткому, Анатолію Трояну, Олександру Чхайлу, Івану Гуріну, Віталію Шапошнику, Валерію Чалому, Сергію Подольку, Сергію Лук’яненку, Олександру Андреєву та іншим за постійну допомогу та підтримку.

Ігор КОЛЄСНІКОВ