На Сумщині розпочинається приписка до призовних дільниць

Із 9 січня розпочинається приписка до призовної дільниці Сумського району Сумської області громадян України 2006 року народження. Про це йдеться у відповідному наказі начальника Сумського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Явці для приписки підлягають всі громадяни України, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2006 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Сумського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

Лебединці, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути на адресу вул.Сумська, 7 у м.Лебедині у зазначений у повістках час. При собі необхідно мати документи, зазначені у повістці. Тим, хто відповідної повістки не отримав, необхідно прибути до місцевого відділу територіального центру комплектування та соціальної підтримки із 9 до 24 лютого 2023 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

Громадяни, які ухиляються від приписки та не з’являються за повісткою до центрів комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно із законодавством.

Триватимуть заходи з приписки до призовних дільниць до 31 березня 2023 року.