На Пслі впіймали рибного браконьєра

У вівторок, 5 травня, поблизу с.Кердилівщина Лебединського району було затримано рибного браконьєра. Про це повідомляє Сумський рибоохоронний патруль, державні інспектори якого і викрили грубе порушення правил рибальства.

Отже, подія сталася на річці Псел неподалік Кердилівщини. Місцевий житель посеред ночі ловив рибу «павуком», який є забороненим знаряддям. «Трофей» горе-рибалки виявився неабияким – близько 29 кг водних біоресурсів: 37 пліток і 29 лящів. Завдані збитки на суму 8075 грн.

На чоловіка складено протокол за ч.4 ст.85 КУпАП. Знаряддя лову вилучено на склад Сумського рибоохоронного патруля.

Спеціалісти нагадують, що розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів здійснюється відповідно до постанови Кабміну №1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за одну незаконно виловлену особину плітки становить 85 грн., ляща – 170 грн.

Якщо Ви стали свідком порушення природоохоронного законодавства, терміново повідомляйте про це на телефонну «гарячу лінію» Сумського рибоохоронного патруля: (096) 838-25-70 або (0542) 77-90-13.

Пам’ятайте, що в період нересту любительське  рибальство дозволено в межах населеного пункту з берега однією поплавковою або донною  вудкою із одним гачком і спінінгом.