На Лебединського міського голову «відкрили справу»

UPD від 16 квітня. Продовжується з’ясування «ринкових» відносин у Лебедині. До редакції «ЖЛ» потрапила копія інформації про звернення, що надійшли до Лебединського відділення поліції 13 квітня 2020 року.

Зокрема, у документі йдеться, що о 20:22 поліцейські отримали заяву від заступника Держпродспоживслужби у Сумській області про внесення відомостей до ЄРДР за порушення карантинних обмежень. Однак уточнення щодо того, кому саме інкриміноване це порушення немає. Використовується формулювання «посадові особи Лебединської міської ради», тобто конкретна згадка про міського голову Олександра Бакликова відсутня.

Сам міський голова від коментарів «ЖЛ» поки відмовився, посилаючись на те, що попередньо оприлюднена нашим виданням інформація про порушення кримінального провадження проти нього особисто є недостовірною. Ймовірно, такою він вважає інформацію про відкриття провадження саме проти нього.

«ЖЛ» продовжує відслідковувати ситуацію і за наявності нових фактів обов’язково повідомить про них.


У вівторок, 14 квітня, Лебединським відділенням поліції відкрите кримінальне провадження щодо Лебединського міського голови Олександра Бакликова. Причина – порушення санітарних правил і норм під час карантину. Цю інформацію підтвердили у місцевому відділенні поліції.

Начальник ГУ Держпродспоживслужби у Сумській області Віталій Моісеєнко попереджав про те, що позиватиметься до суду на очільника Лебедина за організацію у місті «ринкового» мітингу 4 квітня. В управлінні вважають, що саме Олександр Бакликов організував це зібрання людей під час карантину, чим порушив санітарні правила і норми.

Читайте також: Відкривають-закривають: як справи на Лебединському продовольчому ринку?

Міському голові інкримінують порушення частини 1 статті 325 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді штрафу від 17 до 51 тисячі гривень чи до 3 років позбавлення волі.