На Лебединщині затримані крадії водонапірної башти

Ними виявились троє раніше судимих жителів Лебедина. Спокусилися вони на гідротехнічну споруду, що височіє на території колишньої тракторної бригади в селі Зелений Гай. Як повідомляє відділ комунікації поліції в Сумській області, їм схотілося поживитися, здавши на брухт здобутий метал.

Днями до Лебединського відділення поліції телефоном звернувся директор ТОВ «Хлібороб». Він повідомив, що помітив, як крадії поцупили метал, та саме зараз переслідує зловмисників на своєму авто. Поліцейські негайно вирушили у вказаному напрямку. І незабаром на одній із ґрунтових доріг під Лебедином наздогнали таки автомобіль ВАЗ-2107 із крадіями. У причепі вони перевозили здобуте.

Поліцейські встановили, що 32-річний місцевий житель організував злочинну группу. Із безробітними 27- та 28-річними «колегами» вони почали займатися крадіжками. Усі ці люди вже раніше притягалися до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів.

Вранці 2 червня чоловіки проникли на територію колишньої тракторної бригади, що не охороняється. За допомогою газового різака демонтували водонапірну башту, порізали її на шматки для зручності перевезення. Уся крадена «здобич» не помістилася у невеликий причеп. Тому, зробивши один рейс, їм довелося повертатися за рештою. Не кидати ж «надбане»! І цього разу їх помітили.

Під час проведення огляду речей крадіїв поліцейські вилучили причіп та газовий різак.

Слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Злодіям загрожує обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.