Мобільного сервісного центру МВС поки не чекайте

Мобільний сервісний центр

Із 12 травня почали відновлювати прийом громадян сервісні центри Міністерства внутрішніх справ. Зокрема, Сумський і Охтирський центри вже обслуговують водіїв.

Зважаючи на триваючий карантин, обслуговування у центрах відбувається винятково із дотриманням соціальної дистанції та маскового режиму. Також нормується одночасне перебування відвідувачів у приміщенні із розрахунку одна особа на 10 м².

Всі послуги надаються за попереднім записом до електронної черги. Однак наразі онлайн-запис до Сумського регіонального центру тимчасово неможливий, повідомляється на сайті відомства.

Аби записатися в чергу на отримання послуги, телефонуйте (0542) 66-88-42. Зареєструватися на прийом у Охтирському ТСЦ можна телефоном (05448) 7-77-72.

А от мобільний сервісний центр, який двічі на місяць обслуговував наших водіїв у Лебедині, тимчасово не здійснюватиме виїздів. Пов’язане це, як зазначено у повідомленні Сумського РСЦ,  із запобіганням поширення епідемії короновірусної інфекції та на виконання постанови КМУ №211 від 11.03.2020 року.