Мало хто вірить, але читають усі: гороскоп із 5 до 11 вересня

ОВЕН (21.03-20.04)

Чітко сформулюйте, чого хочете, та спокійно пливіть «за течією». Скромність буде для вас гідною прикрасою, не забувайте про це, тоді маса можливих непорозумінь, незручностей і навіть конфліктних ситуацій омине вас. Але не захоплюйтеся: свої права все ж таки можна і потрібно відстоювати, головне – знайдіть вагомі аргументи. Сприятливий день – субота, несприятливий – середа.     

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Настає сприятливий період для відкритого висловлювання своїх емоцій. Намагайтеся не дратуватися через дрібниці, а наполегливо йдіть до наміченої мети – тоді ви відчуєте, що у вас чудовий настрій, плечі розправляються самі собою, а заразом прояснюються горизонти. Дружня вечірка в неділю розвіє рештки сумних думок. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Зараз у вашому житті навряд чи відбуватимуться важливі та динамічні події, а тому цей час можна і потрібно використовувати для спокійного та послідовного відновлення сил. Для вирішення фінансових питань вдалою буде друга половина тижня. Вам можуть нагадати про борги, зокрема і моральні. Неділя подарує Вам незабутні враження. Сприятливий день – неділя, несприятливий – четвер.

РАК (22.06-23.07)

Маленькі труднощі цього тижня легко відступлять під вашим натиском, а більш серйозні тільки підбадьорять бойовий запал. Чия-небудь рекомендація може серйозно покращити ваше становище, якщо, звичайно, ви заздалегідь до цього підготуйтеся і не зіпсуйте все своєю нерішучістю. Цього тижня не варто робити значних фінансових витрат. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

ЛЕВ (24.07-23.08)

Не виключені проблеми на роботі через розбіжності із керівництвом. Хто б не виявився правим в результаті, починати з цього приводу активні дії не рекомендується. Контролюйте емоції – ви можете у запалі наговорити зайвого, про що потім довго шкодуватимете. Постарайтеся завершити розпочаті справи та не брати нових обов’язків. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

ДІВА (24.08-23.09)

Сприятливий період прийняття відповідальних рішень. Нові події відвернуть вас від сумних думок і подарують заряд оптимізму. Подумайте про підвищення професійного рівня та розширення кругозору. Бережно поставтеся до свого здоров’я, приділити увагу профілактиці різних захворювань. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Вам може здатися, що ви заплуталися в ситуації, що склалася. Ймовірні просування по службі чи поїздка за кордон. Не відвертайтеся від сторонньої допомоги, оскільки ваші сили та можливості не безмежні. Пам’ятайте, власний світ багато в чому ви створюєте самостійно, ставтеся до себе дбайливіше. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

З’явиться чимало способів досягти бажаного – було б чого бажати. Вам необхідно замаскувати свої вразливі місця, інакше при вирішенні важливих питань вас можуть змусити помилитися. Будьте ввічливішими і коректнішими з колегами та друзями – конфлікти на порожньому місці зараз вам зовсім ні до чого. У вихідні варто відпочити якнайдалі від дому. Сприятливі дні – вівторок, неділя, несприятливий – п’ятниця.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Будьте обережнішими, тримайте себе в руках – і тоді вам не доведеться каятися. Вам може надходити цікава та своєчасна інформація, дуже важливо правильно нею розпорядитися. Упродовж тижня спробуйте частіше бувати на виду, це збільшить увагу оточення до вас і дозволить підвищити самооцінку. Сприятливий день – неділя, несприятливий – п’ятниця.

КОЗОРІГ (22.12-20.01)

Самовладання та інтуїція допоможуть з честю вийти з будь-якої ситуації та знайти відповіді на всі питання, що вас цікавлять. Щоб не затьмарювати настрій собі та оточенню, будьте терплячішими до близьких і друзів, а непотрібного спілкування з неприємними вам людьми намагайтеся зовсім уникати. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Варто звернути увагу на власне здоров’я. У разі появи у вас будь-яких захворювань, негайно зверніться до лікаря, не затягуючи з обстеженнями та лікуванням. Цей період особливо вдалий для творчості у будь-яких її проявах. Ви зможете значно змінити світ навколо себе, якщо захочете цим займатися. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

РИБИ (20.02-20.03)

Робота не вимагатиме від вас надзусиль, і у вас з’явиться можливість частіше бувати вдома. Уважніше поставтеся до своїх дітей, намагайтеся захистити їх від потенційно небезпечних ситуацій. Цей період варто присвятити домашнім та побутовим справам. Також це непоганий час для початку ремонту або генерального прибирання. Сприятливий день – субота, несприятливий – вівторок.