Мало хто вірить, але читають усі: астропрогноз із 2 до 8 січня

ОВЕН (21.03-20.04). Початок тижня може пройти спокійно. Ймовірні корисні знайомства, які можуть відкрити вам бажані перспективи. Не варто забувати про необхідність відпочинку, щоб не впасти з ніг від втоми.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Перш ніж щось робити, подумайте. Не намагайтеся будь-що-будь довести свою правоту: іноді краще відступити. Вихідні краще присвятити тихому відпочинку.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). У вас з’явиться бажання щось змінити у власному житті. До бажання також буде і можливість. У вихідні краще відпочиньте, як вам хочеться – не звертайте уваги на побут та інші неприємні дрібниці.

РАК (22.06-23.07). Основну частину часу поглине робота. Бажано поставити перед собою чітку мету і слідувати їй. Нині чудовий момент для створення твердої опори майбутнього просування кар’єрними сходинками.

ЛЕВ (24.07-23.08). Намагайтеся не приймати поспішних рішень, черпайте бадьорість в успіхах і не звертайте уваги на дрібні вибрики долі. У вихідні вирушайте на свіже повітря, попри примхи погоди.

ДІВА (24.08-23.09). У вас може з’явитися шанс перейти на перспективнішу посаду. Намагайтеся поводитись стриманіше й отримаєте вигідну пропозицію. Спілкування з людьми забере до кінця тижня багато сил, тому у вихідні вам знадобиться усамітнення та відпочинок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вас всюди супроводжуватиме легка таємничість. У розв’язання всіляких задач вам не буде рівних – з такою легкістю ви це робитимете. У вихідні бажано не метушитися даремно і не давати обіцянок.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ваше завдання – сумлінно виконувати свою роботу. Не виявляйте зайвої цікавості, спробуйте спокійно поставитися до подій на роботі. Працездатність підвищиться, відкриються нові можливості.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Прекрасний тиждень для творчості та кар’єри. Ваша працездатність здивує всіх – і вас насамперед. Постарайтеся не смітити обіцянками, будьте обережнішими зі спокусами та не похваляйтесь здобутками.

КОЗОРІГ (22.12-20.01). Ваші плани починають поступово реалізовуватись. Усе бажано вирішувати лише мирним шляхом, не варто виявляти агресії, оскільки вона обернеться проти вас. Намагайтеся більше часу присвятити відпочинку.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Може виникнути відчуття, що від вас дуже багато вимагають. Сприятливий час для досягнення успіхів у діловій сфері та кар’єрі. Тільки не забувайте про близьких людей.

РИБИ (20.02-20.03). Не потрібно боятися змін, бо і з мінімальними зусиллями вам вдасться досягти суттєвих результатів. Ви переконаєтеся в тому, що необхідні безлічі людей, а близькі гідно оцінять і вашу турботу, і ваші здобутки.