Маємо нового очільника поліції

Наказом №251 начальника головного управління ГУНП в Сумській області від 11 червня 2019 року новим начальником Лебединського відділення поліції призначено підполковника поліції Дмитра ОТСТАВНИХ.

Дмитро Васильович, уродженець м.Горлівка Донецької області. Закінчивши Донецький інститут внутрішніх справ, він за призначенням прибув у Сумську область та опанував навички охоронця правопорядку, пройшов у службі на варті закону від рядового до керівних посад, має досвід практичної оперативної роботи. Працював у сфері боротьби з організованими злочинними угрупуваннями в пріоритетних напрямках економіки УБОЗ УМВС, був заступником начальника Білопільського ВП ГУНП, останнім часом – старшим слідчим в особливо важливих справах відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУНП.

Під час представлення його на посаду начальника Лебединського ВП Сумського РВП ГУНП в Сумській області Дмитро Отставних подякував за довіру керівництву Управління та висловив сподівання на співпрацю з органами місцевого самоврядування та іншими підрозділами владних гілок, пообіцявши під час своєї служби забезпечувати належний рівень правопорядку на території міста і району, захищати права і свободи громадян.