Лижник на вулицях Лебедина

По вулиці Першогвардійській лебединці чи не щодня зустрічаються зі спортсменом на незвичних у нашій місцевості лижеролерах.  «ЖЛ» поцікавилася, хто ж це займається таким цікавим видом спорту в Лебедині? Тож вересневого ранку помчали на цю вулицю та зустрілися із доволі цікавою людиною, про яку неодноразово розповідали на сторінках видання. Цим лижеролером виявився Олексій ДОВГОПОЛИК – спортсмен, багаторазовий переможець спортивних змагань різних рівнів, ветеран-педагог.

Ім’я цієї сильної і скромної людини відоме далеко за межами Лебединщини. Маючи солідний віковий досвід довжиною у 66 літ, він активно займається спортом, обов’язково знаходить час для тренувань та підготовки до змагань.

Та головне – він продовжує навчати азам фізкультури молоде покоління учнів ЗОШ№3. Усього себе віддає спорту, занурюється у заняття з головою. Він знайшов у житті своє призначення, свій спортивний шлях, із якого вже ніколи не зійде на узбіччя. Щасливим для спортсмена став нинішній рік, який приніс йому одразу декілька поважних нагород. Так, у лютому Олексій Довгополик став чемпіоном Сумської області з лижних гонок серед ветеранів. А нещодавно здобув нагороди на Чемпіонаті України з лижного спорту на лижеролерах, що проходив у Тростянці. На дистанції 8,5 км Олексій Андрійович спочатку здобув срібло серед ветеранів від 65 до 69 років. А на 10-кілометровій дистанції вільним стилем став чемпіоном України.

Під час тренувань на вулицях міста Олексій Довгополик став добрим знайомим для багатьох автомобілістів, які завжди вітають його під час таких короткотривалих, але приємних зустрічей. Це великий приклад для молодого покоління лебединців, які бажають бути сильними та витривалими. Їхніми перемогами буде щасливий і наш лебединський чемпіон, який досягнув багатьох спортивних вершин, незважаючи на свій поважний вік.

Вдалих Вам стартів та щасливих фінішів, Олексію Андрійовичу! Так тримати і бути впевненим у перемозі!

[rl_gallery id=”14212″]