Лебединці визначилися із головним пріоритетом

Лебединці знають свої пріоритети

Україна, як і наш Лебедин, переживає чергові значні зміни, адже прийняв присягу новий Президент, оголошено про розпуск парламенту, який виконує головні функції державотворення. Можливо, найближчим часом ми матимемо нового губернатора, нового керівника району, нового народного депутата. Міська влада ж принаймні ще півтора року залишиться незмінною.

А що ж буде в житті простих лебединців і чи відбудуться зміни з приходом нової влади? Чи зміняться їхні життєві пріоритети, чи залишаться тими, якими були раніше? Важко здогадатися і зробити свої прогнози, краще запитати самих лебединців, які, насамперед, хочуть краще жити і будувати своє життя.
Тому слово тим, хто не побоявся винести на загал, своє найцінніше, сокровенне і, без сумніву, особисте.
Олена: – Напевно, найголовніше для кожної людини залишити добрий слід у житті своїх дітей, онуків, знайомих. Яких би висот не досягали, маємо зробити все для того, щоб про нас згадували лише добрим словом.
Валентин: – Головне – не хворіти. Та й напевне, щось робити, аби наше місто не перетворювалося в селище міського типу. На жаль, занепадає наш Лебедин, молодь виїжджає або переїжджає. Гадаю, що краще не філософствувати, а займатися розвитком та благоустроєм міста.
Інна: – Одразу хочу подякувати «ЖЛ» за цікаву запропоновану тему. Для мене головною метою є добре виховати сина та приділяти йому якнайбільше уваги, як це робили мої батьки.
Іван: – Багатослiв’ям та красномовством я похвалитися не можу, просто замiсть слiв роблю справу, опiкуюся молоддю. Вважаю, що виховання нiколи не буде пережитком, не зважаючи на iнтернет i можливiсть доступу до будь-якоi iнформацii. Молодь – майбутне кожноi країни, отже, що посiємо, такий врожай i пожнемо. Для мене важливо, якою буде моя країна через 10-20 рокiв.
Наталія: – Звичайно, для багатьох пріоритет – це діти, їхнє виховання та навчання і достойна старість батьків. Приємно і важливо, коли опікуються не лише власними дітьми, а й мають активну громадську позицію і своїм авторитетом, словом чи ділом, підтримують молодь взагалі. Гідна старість батьків – це особиста справа кожного з нас. Щодо філософії, то і вона має суттєвий вплив. Позитивне налаштування на все, що відбувається довкола – це надзвичайно важливо, особливо в наш час!
Людмила: – Найголовніше, щоб діти були здоровими, самодостатніми та щасливими! Щоб у країні знову запанував мир, а український народ жив, а не виживав. Усім бажаю процвітання, здоров’я, добра, удачі та кохання!
Алла: – Для мене головне – самореалізація, і я вже самореалізуюся у своїй роботі, громадській діяльності, сім’ї. Це все моя самореалізація в різних статусах: майстрині, громадської діячки, дружини, матері.

Що ж вкотре дякуємо нашим активним дописувачам, які не тільки турбуються про покращення свого життя та добробуту, а й міста та країни. Бажаємо усім лебединцям усіляких гараздів і сподіватимемося, що все буде добре!

Нагадаємо, щоп’ятниці “ЖЛ” запрошує громаду до обговорення важлививого у сьогоденні. 24 травня ми обговорюємо очікування лебединців від нового президента. Чекаємо ваших відгуків телефонами: 050-816-38-98, 097-475-93-93, 2-21-27, а в зручний для вас час на VIBER – 097-475-93-93 або під тематичним дописом у facebook.