Лебединці гратимуть проти банкірів

Лебединська команда Автомобіліст

У четвер, 13 серпня наша футзальна команда «Автомобіліст» проведе наступний матч Літнього чемпіонату міста Суми з футзалу серед команд вищої ліги.

Тиждень тому наші футзалісти провели свій перший поєдинок в рамках змагань вищої ліги проти лідера першості – сумського «Сервіс Люкса». Подробиці, як завжди, шукайте на сторінках друкованої версії “ЖЛ”, яка побачить світ 13 серпня.

Нашим черговим суперником стане сумський «Ощадбанк». Ця команда останніми роками незмінно перебуває серед лідерів сумського футзалу і є чинним  літнім чемпіоном Сум.

9 липня на попередньому етапі лебединці вже зустрічалися з цим опонентом і достойно зіграли проти гранда. Прикра поразка 2:4 довела, шо наші хлопці спроможні на рівних виступати проти визнаних лідерів сумського футзалу. Цікавим фактом є те, що у складі “банкірів” успішно виступає наш земляк, вихованець лебединського футболу Сергій Удодік. Після першого матчу він відзначив видовищну гру «Автомобіліста» і побажав землякам впевнених та результативних виступів.

І ось нове побачення, в якому лебединцям доведеться докласти чимало зусиль, щоб на рівних протистояти сумчанам. Матч відбудеться на одному із тренувальних майданчиків футбольного центру «Барса» о 18:00 без присутності вболівальників.

Побажаємо нашій головній команді впевненої гри!