Лебединці голосують за проєкти громадського бюджету

Лебединський громадський бюджет

У Лебедині стартувало голосування на підтримку проєктів, поданих на реалізацію Міської цільової програми «Громадський бюджет (бюджет участі) міста Лебедина на 2020 рік.

Цьогоріч до участі в голосуванні допущені всі 7 проєктів, які надійшли до розгляду робочої групи з питань громадського бюджету.

П’ять із них запропоновані жителями нашого міста: чотири стосуються придбання та встановлення елементів спортивно-ігрових майданчиків на території Лебединської СШ№7, по вулицях Кутузова, Першогвардійській та Партизанській. Ще один проєкт носить назву «Лебедин на долоні – віртуальний гід міста».

Дві пропозиції надійшли від громадських організацій. Так, асоціація ветеранів Афганістану та АТО запропонувала реконструювати пам’ятник Героям Небесної Сотні по вул.Героїв Майдану. ГО «Центр ініціатив та розвитку громадянського суспільства «ВОЛЯ І РОЗУМ» внесла пропозицію оновити дитячий та спортивний майданчики у сквері Воїнської слави, придбавши та встановивши нові об’єкти інфраструктури. Всі ці проєкти отримали попередню позитивну оцінку фахівців.

Підтримати котрийсь із проєктів можна до 2 вересня (крім вихідних). Голосування проводиться у приміщенні управління економічного розвитку та торгівлі міськвиконкому за адресою: вул.Пушкіна, 2.

У голосуванні можуть взяти участь громадяни віком від 16 років, які зареєстровані або проживають на території Лебединської міської ради, що підтверджується офіційними документами.