Лебединський карантин: перевірки, протоколи, приписи

лебединські поліцейські складають протоколи

Моніторинг дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину продовжується. Про це спеціально для «ЖЛ» повідомляє заступник начальника – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Лебединського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області Ірина УБИЙВОВК.

– Спеціалісти Лебединського районного управління здійснюють контроль над дотриманням протиепідемічних вимог суб’єктами господарської діяльності, – інформує Ірина Аріонівна.  – Упродовж тижня (13-17 липня) нами охоплено 19 закладів міста та району, а саме 5 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 5 закладів торгівлі продовольчою групою товарів, 3 фізичних особи підприємця, які здійснюють діяльність у перукарнях та салонах краси, адміністративні будівлі двох сільських рад та одного сільгосппідприємства, 3 заклади громадського харчування. У ході перевірок було виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму на 8 об’єктах нагляду – в 1 закладі торгівлі непродовольчими товарами, у 4 закладах торгівлі продовольчими, 1 закладі громадського харчування, 2 перукарнях. За порушення ст.42 КУпАП складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення на загальну суму 612 грн. та надано 8 приписів.

Протягом тижня продовжувалися перевірки систем водопостачання – шахтних колодязів громадського користування у двох сільських радах району. За виявленні порушення статті 18 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», розділу V ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» сільському голові цієї сільської ради надано припис про усунення виявлених порушень.

Триває також обов’язковий щоденний моніторинг діяльності агропродовольчого ринку в умовах карантинних обмежень.

За матеріалами управління Олена БОНДАРЄВА