Лебединський ізолятор тимчасового тримання визнано найкращим в області

У Головному управлінні Нацполіції Сумщини підсумували діяльність ізоляторів тимчасового тримання за минулий рік. Серед головних тем зустрічі – позитивні напрацювання у роботі, робота кращих ізоляторів та протидія дискримінації. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумщини.

Начальника відділу організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб Володимира Білошапки відзначив ізолятор тимчасового тримання №7 у Лебедині кращим в області.

Зокрема, посадовець наголосив, що попри те, кримінальні правопорушення вчинили громадяни, вони залишаються людьми й мають право на гідне ставлення. Тому потрібно усіляко уникати та запобігати дискримінації за статтю, віком, релігією, станом здоров’я тощо.

До обговорення теми приєдналися представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області Дмитро Бойченко, регіональний координатор взаємодії з громадськістю уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області Марина Єжкун та старший інспектор з особливих доручень Управління дотримання прав людини Національної поліції України Євгеній Євтєєв.