Лебединський COVID-19: один випадок по району, у місті без змін

у Лебедині випадок коронавірусу

За минулу добу на Лебединщині підтверджено один випадок інфікування коронавірусом. За інформацією Сумського обласного лабораторного центру хвора особа зареєстрована по Лебединському району. Загальна кількість випадків інфікування з початку пандемії по району – 41.По місту Лебедин за останню добу нові хворі не зареєстровані, і показник загальної кількості випадків залишається на позначці 262.

Понад половина (166 із 303) інфікованих раніше лебединців уже здолали хворобу. Активними хворими залишається 135 жителів Лебединщини. Зафіксовано 2 летальних випадки від ускладнень, викликаних коронавірусом.

Показник кількості активних хворих на Лебединщині постійно коливається, очевидно, залежно від кількості нових випадків. Якщо на ранок 2 листопада їх було зареєстровано лише 98, після отримання підтвердження захворювання 3 листопада відразу 27 лебединців, цей показних зріс до 142. На ранок 5 листопада Лебединщина налічувала 134 хворих на коронавірус, на 6 листопада – 135. З початку тижня хворобу здолали 12 лебединців.

Загалом по Сумській області, коронавірусна ситуація не покращується. На ранок 6 листопада знову зареєстровано рекордний добовий показник – захворювання підтвердили у 439 жителів Сумщини. Це збільшило статистичну кількість інфікованих із початку пандемії до 13635. Найбільше нових хворих серед жителів Сум – 315. Також випадки захворювання підтверджені у Конотопі – 3, Охтирці – 2, Глухові – 33, Білопільському районі – 2, Буринському – 5, Глухівському – 5, Краснопільському – 2, Лебединському – 1, Недригайлівському – 1, Путивльському – 2, Сумському – 37, Тростянецькому – 19.