Лебединський «Автомобіліст» повертається

Надзвичайно радісна звістка днями надійшла для любителів футзалу. Асоціація футзалу Сумщини сповістила про поновлення ігор зимової першості міста Суми з футзалу. У цих змаганнях бере участь наша головна футзальна команда «Автомобіліст».

Як ми вже повідомляли, лебединці виграли попередній етап першості, і разом з іншими командами груп «А» і «Б», які посіли місця з першого по четверте, продовжать змагання.

За волею жеребу нашим першим суперником стане «Оріон». Ця команда посіла 2 місце в групі «А». «Автомобіліст» вже декілька разів зустрічався з цією командою. Так, 19 січня 2019 року ми програли із рахунком 2:5, а 6 квітня того ж року поступилися 1:5. Минулого року наші хлопці провели з «Оріоном» ще 2 зустрічі. 18 січня зафіксований нічийний результат 1:1, а 15 лютого лебединці перемогли з рахунком 4:1.

І ось, сьогодні 13 травня, після тривалої перерви у чемпіонаті, пов’язаною із перебуванням Сумщини у «червоній» зоні карантину, відновлюються ігри зимової першості. Вісім кращих команд обох груп за кубковою системою визначать абсолютного переможця І ліги зимової першості міста Суми з футзалу.

О 18:00 саме пара «Автомобіліст» – «Оріон» відкриє новий ігровий кубковий день. Переможець двобою продовжить участь у турнірі, а той, хто програє, залишить змагання. Гра відбудеться у спорткомплексі СДПУ імені А.С.Макаренка.

Знаємо і віримо, що наш «Автомобіліст» гідно проведе сьогоднішній поєдинок і продовжить боротьбу за головні нагороди.