Лебединські учні отримуватимуть стипендію голови облдержадміністрації

Протягом 2021 року три обдаровані учні лебединських навчальних закладів отримуватимуть стипендії голови Сумської облдержадміністрації. Про це йдеться у відповідному розпорядженні голови Сумської ОДА від 23 лютого.

Переможці олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань наполегливою працею вибороли право отримувати щомісяця виплату у розмірі 1050 грн.

Це учні:

►ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства»  Юлія Голобородько;

►Лебединського закладу загальної середньої освіти №5 Руслан Лащенков;

►Рябушківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ярослав Масенко.

Як зазначає пресслужба ОДА, цього року стипендії отримали 52 учні закладів загальної середньої освіти та закладів інституційного догляду та виховання дітей, 6 – професійної (професійно-технічної) освіти. Із них переможців олімпіад – 31, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, конкурсів творчо-естетичного спрямування та лідери учнівського самоврядування – 16, спортивних змагань – 11.

Стипендія голови облдержадміністрації призначається обдарованим учням 8-10 класів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти за особливі успіхи в навчанні та перемогу в міжнародних, всеукраїнських, обласних олімпіадах, турнірах, конкурсах, спортивних змаганнях. Кандидати на отримання стипендії визначаються управліннями, відділами освіти та педагогічними радами закладів освіти.