Лебединські спортсмени на шляху до Чемпіонату України

Кожні змагання починаються з відповідальності учасників. Насамперед, підготовка, напружені тренування, психологічний настрій. Це все позначається на спільних хвилюваннях, а згодом і досягненнях. Тим більше, якщо ці досягнення вагомі. Так, минулої суботи, 5 лютого, у приміщенні Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка відбувся Чемпіонат Сумської області з панкратіону. Він став відбірковим до наступного Чемпіонату України з панкратіону та греплінгу, який відбудеться у Броварах.

Збірна Лебедина, очолювана тренером Сергієм Гавришем, відповідально підійшла до цих змагань, наполегливо прямуючи до мети. Чи сподівалися на перемоги? Скажімо так: очікували. І, як висновок, бойовий арсенал наших панкратіоністів у різних вагових категоріях поповнився на чотири золотих медалі, дві срібних та дві бронзових. Перші місця вибороли Захар Дремлюга (43 кг), Михайло Казимерчук (47кг), Владислав Ігнатов (66кг), Станіслав Дремлюга (50кг). На другі місця піднялися Тимур Курбанов (47кг) та Богдан Акопов (69 кг). І треті місця посіли Давид Сікирницький (43 кг) і Костянтин Верхов (59 кг).

«На мою думку, ми показали свою добру підготовку та відмінну форму, – підсумовує результати змагань Сергій Гавриш. – Лебединські спортсмени увійшли у збірну Сумської області та представлятимуть наш край у Чемпіонаті України. Це Захар Дремлюга, Михайло Казимерчук, Владислав Ігнатов, Тимур Курбанов, а також Владислава Безкоровайна, Артем Максименко, Артур Іщенко та Богдан Любімов. Сподіваємось і там показати високий рівень боротьби та майстерності. А також до занять панкратіоном запрошуємо дітей віком від 6 років. Звертатися телефоном 099-433-99-06.».

Тож лебединський панкратіон сьогодні знову на п’єдесталі пошани. Щиру вдячність за увагу до спортивного розвитку та підтримку юних спортсменів лебединські борці висловлюють директорці педколеджу Любові Білокобильській та батькам за розуміння й виховання духу перемоги у своїх дітей.

Олена БОНДАРЄВА

Створення цього матеріалу профінансоване передплатниками друкованої версії «Життя Лебединщини»