Лебединські поліціянти розкрили крадіжку грошей «гарячими слідами»

29 червня відділення поліції № 3 (м. Лебедин) розкрили крадіжку грошей невідомою жінкою, що зайшла до хати жительки Лебедина. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумщини.

82-річна пенсіонерка почула на вулиці галас жінок про закупівлю старих перин і подушок. Одну із “закупівельниць” пенсіонерка впустила до будинку, аби продати непотрібну подушку.

Поки бабуся вийшла до іншої кімнати, 42-річна незнайомка помітила на вішалці у прихожій гаманець і спустошила його. Коли бабуся винесла подушку, незнайомка заплатила за неї 10 гривень та пішла з подвір’я.

За кілька хвилин пенсіонерка виявила що із її гаманця зникло 600 гривень. Підозра відразу ж впала на гостю. Жінка одразу зателефонувала до поліції, і повідомила про злочин, описала прикмети гості та вказала, що троє покупців пір’я рухалися вулицею на «Жигулях» червоного кольору.

Оперативники, здійснюючи розшук зловмисниці, на одній з вулиць Лебедина помітили схожий автомобіль та людей у ньому, серед яких виявилася і крадійка. Викрадені гроші правоохоронці вилучили.

У поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

Поліція Сумщини вкотре радить громадянам не впускати незнайомих людей до своїх осель.