Лебединські перевізники обіцяють виїхати на маршрути у середині вересня

Про це йдеться у відеозвіті за результатами зустрічі міського голови Олександра Бакликова із перевізниками. Оприлюднений він на офіційному сайті Лебединської міської ради.

Перевізники пообіцяли, що 16 вересня, у п’ятницю, автобуси вже працюватимуть на маршрутах. Аби повернути громадський транспорт на вулиці Лебедина, міська влада виділила кошти на компенсацію пільгового проїзду окремих категорій громадян та затвердили нові тарифи.

Перевізники визнають, що влада сприяє відновленню їхньої роботи. Однак через ряд об’єктивних причин не змогли відновити обслуговування пасажирів ні з 1 серпня, ні з 1 вересня, як про те була попередня домовленість.

Нині ж присутні на нараді перевізники запевнили, що лебединський громадський транспорт таки повезе пасажирів.

Поки що автобуси курсуватимуть за раніше затвердженими графіками, тобто так, як і було до повномасштабного вторгнення рф в Україну. Втім через деякий час перевізники аналізуватимуть потребу у перевезеннях, пасажиропотік і власні можливості, щоб визначити необхідність корекції графіку рухів.

Аби скористатися громадським транспортом, лебединцям доведеться звикнути до нових тарифів. Адже упродовж літа були затверджені нові тарифи на послуги із перевезення. Так, для Комбінату благоустрою, чий транспорт курсує маршрутом №7 (комунальний автобус), тариф установлений на рівні 26,00 грн. Маршрутні таксі №4, 5, 8, 10, 13, 16, 22 повезуть пасажирів за 15,00 грн.

157_17_08_2022_taryfy-na-marshrutky-lebedyn