Лебединські депутати зібрали підписи на сесію «недовіри» Олександру Бакликову

Як повідомляють самі депутати на сторінках у соцмережах, 31 обранець поставив свій підпис під заявою про скликання позачергової сесії Лебединської міської ради. Планують провести засідання найближчої п’ятниці, 17 вересня.

До розгляду пропонується одне питання: «Про дострокове припинення повноважень Лебединського міського голови Бакликова Олександра Миколайовича». У обговоренні під опублікованою заявою йдеться про 15 звинувачень у бік міського голови. Зокрема, йому закидають бездіяльність з питань розвитку громади, дерибан землі, проблеми з водопостачанням у місті та селах та інші.

Нагадаємо, на крайній сесії міської ради, 10 вересня, депутати вже вносили до порядку денного питання дострокового припинення повноважень Олександра Бакликова. Однак, невдовзі після початку засідання, більшість депутатів публічно залишила залу – на знак протесту проти ігнорування пропозиції одного із депутатів призначити секретаря засідання. Тож пленарне засідання було достроково завершене, а жодне із питань порядку денного депутати так і не розглянули.