Лебединські депутати проти Охтирщини. Збирається «мітинг»

Сьогодні, в п’ятницю 5 червня, на позачерговій сесії Лебединської районної ради депутати підтримали звернення до керівництва держави щодо утворення та ліквідації районів Сумщини.

Приводом для цього стало погодження Сумською обласною державною адміністрацією проєкту постанови Міністерства розвитку громад і територій України «Про утворення та ліквідацію районів». За цим проєктом Сумщина поділятиметься не на 18, а на 5 районів: Шосткинський, Роменський, Конотопський, Сумський і Охтирський. Лебединщину планується включити до Охтирського району.

Депутати та присутні на сесії висловилися категорично проти примусового внесення Лебединщини до складу майбутнього укрупненого Охтирського району. Зважаючи на невідкладність вирішення цього питання, депутати запропонували провести у Лебедині «мітинг».

Попередню згоду на участь у зібранні підтвердив і народний депутат України Микола Задорожній, якого запросили до Лебедина представники районної влади.

«Мітинг» збирається у понеділок, 8 червня, о 12:00 біля приміщення Лебединської районної державної адміністрації за адресою: м.Лебедин, вул.Сумська,12.