Лебединська поліція інформує: скільки склали протоколів за порушення правил карантину

лебединські поліцейські складають протоколи

Із 30 листопада до 6 грудня до Лебединського відділення поліції надійшли 81 заява та повідомлення громадян, із яких 9 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

1 грудня місцевий житель повідомив до поліції про те, що у період із 26 листопада 2013 року його ошукала гр.Ш., виманивши 63000 гривень та пообіцявши переоформити належну йому земельну ділянку. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.190 КК України.

4 грудня із заявою про крадіжку майна до поліції звернулася 65-річна жителька району. Вона розповіла, що коли її не було вдома, невідомі проникли до будинку та викрали 600 гривень. У ході оперативно-розшукових заходів дільничні вийшли на слід раніше судимого 34-річного чоловіка, який, пошкодивши вхідні двері, зайшов до будинку заявниці, знайшов та привласнив чужі гроші. У поліції відкрили кримінальне провадження за ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України та вкотре нагадують громадянам бути уважними, серйозно і відповідально ставитися до збереження особистого майна.

5 грудня місцевий житель поскаржився поліцейським, що близько 10:00 на речовому ринку невідомі жінки викрали з його барсетки 10 000 грн. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України. Встановлюються свідки та очевидці крадіжки.

Із 30 листопада до 6 грудня працівники поліції склали 13 протоколів за порушення правил карантину. Сума штрафу становить 170 грн. Його сплатити слід через відділення банку протягом 15 днів. Якщо ж порушник не зробить цього вчасно, поліція передає протоколи в органи виконавчої служби, які й мають примусити громадянина сплатити штраф.