Лебединська поліція інформує (9.08-16.08)

лебединська поліція інформує

Із 9 до 16 серпня до Лебединського відділення поліції надійшло 96 заяв та повідомлень громадян. Із них 7 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Три звернення внесені до ЄРДР за фактом смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті виявлено не було.

13 СЕРПНЯ зі служби 102 надійшло повідомлення від 54-річного місцевого мешканця про крадіжку із належного йому магазину. Заявник розповів, що в період часу із 23:00 12 серпня до 07:00 13 серпня невідома особа, пошкодивши віконну решітку, проникла до приміщення магазину, звідки викрала продукти харчування, алкогольні напої та тютюнові вироби. Сума збитку встановлюється. Відомості внесені до ЄРДР за ч.3  ст.185 КК України. Проводиться подальша перевірка.

13 СЕРПНЯ поліцейські повідомили, що ввечері, під час відпрацювання в одному із населених пунктів району, в ході поверхневої перевірки у 30-річного місцевого мешканця виявлено та вилучено згорток, де було близько 7 г марихуани. Вилучене направлено на експертизу. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1  ст.309 КК України.