Лебединська поліція інформує (8.07-14.07)

лебединська поліція інформує

Із 8 до 14 липня до Лебединського відділення поліції надійшло 128 заяв та повідомлень громадян. 12 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. З них 2 звернення внесені в ЄРДР по факту смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті виявлено не було.

Скоєно 2 умисні легкі тілесні ушкодження, 6 крадіжок, 1 самовільне зайняття земельної ділянки.

В ніч із 7 на 8 липня 18-річний місцевий житель викрав гаманець з грошима та 2 мобільними телефонами з жіночої сумочки 32-річної жительки м.Лебедина. За фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.190 КК України. Встановлюються свідки та очевидці даного злочину. Досудове розслідування триває.

9 липня надійшло повідомлення від жительки одного із сіл Лебединського району з приводу крадіжки грошей в сумі 1300 грн. з її господарства. За фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України.  На місце вчинення злочину направлено слідчо-оперативну групу, яка встановила, що злочин скоїла 46-річна жителька цього ж села. Вона перебувала в господарстві заявниці на законних підставах, та скориставшись відсутністю господарки, скоїла крадіжку. Вирішується питання про пред’явлення крадійці повідомлення про підозру у вчиненні даного злочину. Досудове розслідування триває.

10 липня до чергової частини Лебединського відділення поліції надійшло повідомлення, що в період часу із 20:00 7 липня по 07:20 8 липня невстановлена особа, проникла до будинку, що знаходиться в дачному кооперативі одного із сіл Лебединського р-ну. Викрадено велосипед «Аіст» та садове приладдя. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України. Проводяться оперативно-розшукові заходи на встановлення осіб, причетних до вчинення даного злочину.

11 липня близько 02:18 невстановлена особа здіснила крадіжку двох акумуляторних батарей з автомобіля, що знаходився біля господарства на одній з вулиць  м.Лебедина. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України. Проводяться оперативно-розшукові заходи на встановлення осіб, причетних до вчинення даного злочину.

Цього ж дня близько 13:00 26-річний житель Лебединського району викрав бетонозмішувач «Будмаш» із господарства свого батька. За фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України. Досудове розслідування триває. У період часу із 8 липня до 09:00 13 липня невстановлена особа з території поля, що знаходиться неподалік с.Межиріч Лебединського р-ну здійснила крадіжку 4 дерев’яних вуликів із бджолиними сім’ями, які не охоронялися. За фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України. Проводяться оперативно-розшукові заходи