Лебединська поліція інформує (6.07-12.07)

лебединська поліція інформує

Із 6 до 12 липня до Лебединського відділення поліції надійшло 148 заяв та повідомлень громадян, із яких 8 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Два звернення було внесено в ЄРДР за фактом смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті не виявлено.

6 липня до поліції надійшла заява від громадянки Д., жительки Лебедина, про тілесні ушкодження, що наніс їй співмешканець. Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.125 КК України. Встановлюються свідки та очевидці кримінального правопорушення. Досудове розслідування триває.

7 липня 47-річний місцевий житель, в обідній час рухаючись на автомобілі міською дорогою, не надав перевагу в русі та допустив наїзд на громадянина М., який керував скутером. Водій скутера отримав тілесні ушкодження. Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.286 КК України. Встановлюються свідки та очевидці ДТП. Триває розслідування.

8 липня 34-річний житель району звернувся до поліції зі скаргою про нанесення йому тілесних ушкоджень. Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.125 КК України. Триває перевірка, ведеться слідство.

8 липня до Лебединського ВП надійшла ухвала Лебединського районного суду щодо внесення відомостей до ЄРДР за ч.1 ст.369 КК України за фактом пропозиції гр.К. надати неправомірну вигоду працівнику митної служби. Досудове розслідування триває.

За інформацією Лебединського ВП