Лебединська поліція інформує (5.04-11.04)

лебединська поліція інформує

Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшли 123 заяви та повідомлення громадян, 14 із яких на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Чотири звернення внесено до ЄРДР за фактом смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті не виявлено.

5 квітня зі служби 102 повідомили про факт крадіжки грошей невідомою жінкою у гр.С. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України. Встановлюються свідки та очевидці кримінального правопорушення.

6 квітня надійшов рапорт старшого слідчого про крадіжку 57-річним місцевим жителем холодильника з літньої кухні гр.Ш. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України. Крадію повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, кримінальне провадження направлено до суду з обвинувальним актом.

 6 квітня невстановлені особи викрали два акумулятори з автомобіля «RENAULT». Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України. Досудове розслідування триває.

6 квітня гр.А. під час сварки наніс тілесні ушкодження гр.К. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.125 КК України.

7 квітня зі служби 102 повідомили про крадіжку майна (набір ключів, два титанових диска R13, запаску до авто, гумовий човен, бензопилу) з гаражного кооперативу в м.Лебедині. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України. Проводяться оперативно-розшукові заходи задля встановлення осіб, причетних до скоєння злочину.

8 квітня зі служби 102 повідомили про крадіжку бензопили із господарства гр.В. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України. Встановлюються свідки та очевидці кримінального правопорушення.

8 квітня поліцейські відкрили кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.125 КК України: місцева неповнолітня отримала тілесні ушкодження. Встановлюються свідки та очевидці кримінального правопорушення.

11 квітня зі служби 102 повідомили про крадіжку невідомими двох акумуляторів із автомобіля «КамАЗ». Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України. Проводяться оперативно-розшукові заходи, встановлюються особи, причетні до скоєння злочину.         

11 квітня зі служби 102 повідомили про крадіжку вуликів у гр.Л. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України. Досудове розслідування триває.

За інформацією відділення поліції №3 (м.Лебедин)

Сумського РУП ГУНП